Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

Claudio Munoz

Cześć, nazywam się Claudio Muñoz, jestem nauczycielem WF-u i tancerzem break dance. Pochodzę z Santiago w Chile. Od 10 lat tańczę w grupie Onetan. Odwiedziłem wiele krajów w Ameryce Południowej i Europie biorąc udział w zawodach tanecznych, poznając ludzi, ucząc się nowych rzeczy i ciesząc się tańcem. Jeśli lubisz taniec i aktywność fizyczną, zapraszam na moje zajęcia  z Mix Street, Breaking i House Dance w szkole ESENS. Przyjdź po taniec, dobrą zabawę i nową energię.

Claudio Munoz


Plan grup instruktora

ZIELONE - Grupy OPEN* Bez zapisów, jeden karnet na wszystkie grupy OPEN. Przychodzisz - korzystasz!

NIEBIESKIE - Grupy KURS** Możesz się dopisać do już istniejącej grupy lub Zapisać się do nowej grupy z przewidzianym cyklem nauki.


*(Sprawdź w dniu zajęć czy wybrane zajęcia są na planie, gdyż w przypadku braku zajęć w danym terminie nie jesteśmy w stanie Cię poinformować!)

**

DOPISZ SIĘ - Sprawdź poziom oraz termin rozpoczęcia grupy, by ocenić do jak zaawansowanej grupy się dopisujesz!)

ZAPISZ SIĘ - W przypadku grup parami wymagane dwa zapisy: partnerka-partner. Termin rozpoczęcia zajęć podany na planie jest terminem przewidywanego startu. Grupa startuje dopiero po osiągnięciu minimalnej ilości uczestników. Osoby wpisane do grupy są informowane o terminie rozpoczęcia kursu lub jego przesunięciu.

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka