Lekcje indywidualne

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 


Plan tworzonych grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Plan trwających grup:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 6 zapisanych par.


Certyfikowane kursy Tańca Towarzyskiego to nowość w naszej szkole. Zostały one stworzone w oparciu o światowy program nauczania, a przeznaczone są dla wszystkich, którzy w sposób profesjonalny podchodzą do nauki tańca i chcą swoje taneczne umiejętności rozwijać.

Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli, którzy posiadają najwyższą klasę taneczną “S” zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich oraz certyfikat jakości nauczania Akademii Tańca Esens.

Kurs podzielony jest na trzy poziomy zaawansowania: Bronze, Silver oraz Gold. Zajęcia na poziomie Bronze prowadzone są raz w tygodniu przez godzinę. Na tych zajęciach poznacie podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich (salsa, cha-cha, rumba, jive) oraz tańców standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep). Czas trwania poziomu Bronze to 24 spotkania, po których następuje weryfikacja zdobytych umiejętności i przejście na poziom Silver.

Na poziomie Silver poszerzycie zdobyte wcześniej umiejętności za sprawą nowych choreografii oraz wprowadzonych zagadnień technicznych. Zajęcia trwają 90 minut i są one raz w tygodniu. Poziom Silver, tak samo jak poziom Bronze trwa 24 spotkania i kończy się weryfikacją umiejętności.

Wszystkich tych, którzy przejdą te dwa poziomy zaawansowania zapraszamy na poziom Gold. Na tym etapie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (raz tańca latynoamerykańskie i raz standardowe) i trwają po 90 min. Na tym poziomie zyskujecie możliwość startu w tanecznych turniejach pod patronatem Akademii Tańca Esens. Nauczycie się także dwóch dodatkowych tańców: pasodoble i foxtrota.

W ramach kursu każdy uczestnik dostaje od nas wszelkie potrzebne materiały szkoleniowe oraz istotne informacje, które pomogą Wam przygotować się do treningów. Dodatkowo otrzymacie od nas plan zajęć, którym będziecie podążać, dzięki czemu doskonale będziecie wiedzieć co już potraficie, a co jeszcze przed Wami!

Zdobywając poziom silver przygotowany będziesz do startu w turnieju tanecznym.

Podejmij wyzwanie, spróbuj swoich sił i wytańcz swoje emocje, serdecznie Was do tego zachęcamy.


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!