Lekcje indywidualne

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Rob.-biuro)
+ 48 504 903 962
pn-pt 10:00-21:00(Gajowicka)
+ 48 504 903 871
pn-pt 10:00-21:00(Bielany)

 

 

Pierwszy Taniec Wrocław

Aby ten pierwszy taniec był wyjątkowy.

Doradzimy, jaki taniec wybrać, pomożemy dobrać muzykę, stworzymy choreografię i wreszcie nauczymy tańczyć. Dołożymy wszelkich starań aby proces przyswajania choreografii był niezapomnianym przeżyciem, a Wasz pokaz olśnił gości weselnych!


Tel.: 717230720 ; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jeśli planujesz w przyszłości lub jesteś w trakcie przygotowań do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu, trafiłeś na naszą stronę i właśnie czytasz ten artykuł, oznacza to, że potrzebujesz lekcji pierwszego tańca.Bardzo często pytacie nas czym różnią się kurs wedding dance i lekcje pierwszego tańca. Różnica jest istotna. Podczas kursu grupowego, wszystkie pary uczone są identycznego układu i jest to najczęściej walc angielski. Oczywiście nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć i wymyślona przez nich choreografia z pewnością zachwyci gości. Ale co w przypadku, jeśli nasza wizja pierwszego tańca delikatnie odbiega od sztywnych norm lub umiejętności taneczne jednego z narzeczonych nie są zbyt imponujące i oferowany kurs to stanowczo za mało? Wybieramy się na lekcje indywidualne. W przypadku takich zajęć macie Państwo większą dowolność. Dobrany według Waszych prefernecji instruktor ułoży pierwszy taniec pod muzykę przez was wybraną. Na takich zajęciach jesteśmy w stanie stworzyć choreografię jaką sobie wymarzycie - salsa, bachata a może discofox? Popularny ostatnio jive, rock n roll - wszystko jest możliwe;)


Plan kursów Wedding Dance dostępny tutaj.


Zajęcia indywidualne, które przygotowują pary do ich pierwszego tańca polegają na spotkaniach z instruktorem w trybie 60 lub 45 minutowym, gdzie instruktor układa i uczy choreografii do wybranej przez Państwa muzyki. Jeżeli nie macie wybranej piosenki, nic nie szkodzi, z tym też jesteśmy w stanie pomóc. Te zajęcia polegają na nauce choreografii złożonej z kroków walca wiedeńskiego lub angielskiego. Na początek proponujemy zapoznać się z cennikiem zajęć, aby wybrać pakiet, który najbardziej będzie Wam odpowiadał, trzeba pamiętać, że podana kwota jest ceną za jedne zajęcia dla pary przez godzinę lub 45 minut.


Cennik indywidualnych lekcji PIERWSZEGO TAŃCA WESELNEGO dostępny tutaj


Gdy już wybraliście ilość godzin, możecie napisać do Nas maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w którym podacie swoje dane osobowe wraz z numerem telefonu, wybranym pakietem i lokalizacją, w której wolicie mieć prowadzone zajęcia ( Gajowcicka lub Robotnicza), jeżeli macie godziny, w których preferujecie, by odbywały się lekcje, także możecie je tam umieścić. Te wszystkie informacje możecie także przedstawić nam telefonicznie pod numerem : 717230720 w godz. od 16:00 do 20:00.


Chcesz umówić się na lekcje indywidualne?
Możesz dokonać tego mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie:717230720 w godz. od 16:00 do 21:00


Informacje ogólne:

- zajęcia w 3 siedzibach przy ul. Gajowickiej 177 i ul. Robotniczej 70J oraz w Alei Bielany ul. Czekoladowa 7-9
- lekcje mogące odbywać się przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę,
- termin ustalany indywidualnie,
- karnet ważny przez 60 dni, płatny z góry, podana cena jest ceną za parę

 Zapraszamy serdecznie!


 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!