Artykuły

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Jaką muzykę wybrać do Pierwszego Tańca, aby był on szykowny, efektowny i romantyczny? Jest wiele czynników którym należy się przyjrzeć z bliska zanim wybierzecie tę jedną, wymarzoną piosenkę do której zatańczycie wyjątkowy taniec.

Po pierwsze - musi to być piosenka, która nie będzie przerastała waszych tanecznych możliwości. Co przez to rozumiemy? Przede wszystkim to, że decydując się na szybką i dynamiczną muzykę trzeba mieć na uwadze fakt, że wtedy też i układ będzie bardziej energiczny, wymagający lepszej kondycji sprawności. Nie oznacza to jednak tego, że musicie rezygnować z wymarzonej piosenki tylko dlatego, że jest ona szybka! Chcemy tylko uświadomić Wam, że jeśli nie macie doświadczenia tanecznego to będziecie potrzebowali nieco więcej lekcji na opanowanie układu.

Po drugie - piosenka, którą wybieracie nie może być za długa! Pamiętajcie, że nie zawsze długość Pierwszego Tańca idzie w parze z jego jakością :) Dlatego warto jest zadbać o wybór piosenki która trwa około 2:00 minuty. Jest to optymalny czas, w którym można zaprezentować swoje umiejętności i zaczarować gości. Jeżeli jednak ta jedyna, wymarzona piosenka do pierwszego tańca jest dłuższa - proponujemy, aby nieco ją skrócić. Pamiętajcie jednak, że to ostatecznie od Was zależy, jak długo będzie Wasz taniec tego dnia!

Po trzecie - utwór do Pierwszego Tańca powinien podkreślać Wasze osobowości, a nie je przytłaczać. Jeżeli jesteście osobami spokojnymi i ceniącymi sobie melancholijny nastrój to idealne będą tu piosenki wolne i romantyczne. Takie utwory w połączeniu w Waszym Pierwszym Tańcem na pewno będą impulsem do wielu wzruszeń! Natomiast, jeżeli oboje jesteście nieco przebojowi i pełni energii, to może skusicie się na piosenki latino? Ten klimat jest chyba przez większośc lubiany i na pewno wprowadzi w cudowny nastrój wszystkich gości weselnych.

To najważniejsze punkty, które powinny być brane pod uwagę przy wyborze piosenki do Pierwszego Tańca. Pamiętajcie, że tego dnia najważniejsi jesteście Wy, zatem stwórzcie taki Pierwszy Taniec, o jakim zawsze marzyliście...niech ten taniec będzie najpiękniejszym wspomnieniem z tego dnia zarówno dla Was, jak i dla gości.

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!