Artykuły

Zadzwoń do nas:

+ 48 515 207 509  pn-pt 15-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 15-20 (Bielany)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pole dance wrocław

Jak wygląda dobry sprzęt do uprawiania Pole Dance, przede wszystkim potrzeba nam odpowiednich rur, których powierzchnia będzie przystosowana do tego typu ćwiczeń. Rury są najważniejszym sprzętem w Pole Dance, bo to na nich wykonuje się większość ćwiczeń i choreografii. Dodatkowo potrzebny jest także materac, który zabezpiecza przed upadkiem na ziemię i zranieniem ciała.
Istnieje kilka rodzajów rur, które różnią się materiałem, z którego są wykonane oraz sposobem wykonania i mocowania. Ze względu na liczbę części rury możemy je podzielić na: jednoczęściowe, które na stałe montowane są do sufitu, mają określoną wysokość lub docinane są na wymiar do potrzeb indywidualnych; drugi rodzaj to rury mobilne, złożone z kilku części, które możemy dopasować do wysokości pomieszczenia, gdzie przeprowadzane są ćwiczenia. Do kolejnej klasyfikacji może posłużyć nam materiał, z którego rury są wykonane. Mamy do dyspozycji rury chromowo-niklowe, które powszechnie nazywane są także “nierdzewnymi”, zazwyczaj mają one szerokość: 42,4mm. Nie są one powlekane, co sprawia, że dłużej mogą służyć użytkownikom. Do zajęć z Pole Dance nadają się także rury malowane proszkowo, które posiadają większą przyczepność niż chromowe. Niezależnie od tego, na jakich rurach się ćwiczy, ważne jest, by ich powierzchnia była gładka i śliska co sprawia, że ruchy wykonywane są płynniej. Dobry sprzęt to bardzo ważna sprawa, jeżeli chodzi o trening jakiegokolwiek sportu, dlatego nasza Akademia Tańca postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów. Przekształciliśmy jedną z sal przy ulicy Robotniczej w jedną z najbardziej profesjonalnych sal treningowych w Polsce. Posiadamy wysokiej jakości rury wykonane ze stali nierdzewnej, które zostały zautomatyzowane dzięki czemu instalowanie ich jest teraz tak proste jak przyciśnięcie jednego guzika. Sala została odrestaurowana i ulepszona, a jej wielkim atutem oprócz samoskładajacych się rur,jest nowe nagłośnienie, które sprawia, że uczestnicy zajęć od razu poczują ducha tańca. Zajęcia na tej sali to czysta przyjemność i można to poczuć poprzez przyjazną atmosferę, która panuje na wszystkich kursach. Przy takim sprzęcie jeszcze szybciej nauczycie się poruszać na rurze, rozwiniecie swoje umiejętności i zarazicie pasją do Pole Dance. Oczywiście oprócz najnowszej technologii znajdziesz tam także wspaniałych instruktorów, którzy gotowi są podzielić się z Wami swoją taneczną wiedzą.
W Akademii Tańca Esens, będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają profesjonalne treningi Pole Dance, a zajęcia prowadzi sam wicemistrz Polski Volodymyr Kudlyuk. Możecie sprawdzić jak na rurach sprawia się Nasza gwiazda oglądając poniższy filmik. 


Zobaczyć go możecie także w teledysku Ani Wyszkoni do piosenki “Dzięki za Dźwięki”. Dodatkowo już niedługo będziemy trzymać kciuki za jego zwycięstwo w międzynarodowym turnieju Esensai Championship 2017, gdzie wystąpi w duecie ze swoją partnerką Aleksandrą Białczak, która także prowadzi zajęcia w Akademii Tańca Esens. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun do tego wydarzenia, a więcej informacji znajdziecie na naszym profilu facebookowym .


Przekonajcie się sami jak wygląda Nasza sala i co potrafi dobry sprzęt do Pole Dance w połączeniu ze znakomitym instruktorem. Odwiedźcie Nas w naszej placówce przy ulicy Robotniczej 70J i spróbujcie swoich sił w Pole Dance.
Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!