Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 16:00-21:00 (POK)

+ 48 515 207 509 pn-pt 10-21 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871pn-pt 10-21 (Bielany)
+ 48 504 903 962 pn-pt 10-21 (Biuro)

 

 

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Termin: NIEBAWEM NOWY TERMIN
Lokalizacja: Robotnicza 70J

Już teraz! Rozpoczynamy nasz cykl warsztatów z Tańców Towarzyskich! Naucz się całej dziesiątki tańców standardowych i latynoamerykańskich! Powtórz kroki poznane na zajęcia, przećwicz choreografię, a także poznaj nowe figury! Warsztaty przeznaczone są dla kursantów poziomów Bronze i Silver.
Pierwszym z cyklu będą warsztaty z samby oraz walca angielskiego!  Zajęcia prowadzićbędą dla Was: Michał Baran oraz Marcin Starzyński!

Link do zapisów:

Czego nauczycie się na warsztatach?
Samba: Krok Podstawowy, Whisk, Spot Turn, Promenada, Rivers Spin, Rolling of the Arm, Cruzado Walks, Volta
Walc angielski m. in. : Krok Podstawowy w Prawo w Lewo, Łącznik, Double Reverse Spin,Turning Lock, Wirówka, Tkacz

Zapisy/szczegóły warsztatów:

Godzina

Temat

Pojedyncze klasy

Cena + Zapisy

Full Pass

Cena + zapisy

10:00 -11:30

Samba (1,5 h)

(technika i choreografia)

39 zł 

zapisz się

79,99 lub

 

zapisz się

11:40 -13:10

Walc angielski (1,5h)

(technika i choreografia)

39 zł 

zapisz się

13:20 -14:20

Practis (1h)

20 zł

zapisz się

 

Przedstawimy Wam także naszych wspaniałych instruktorów!

Michał Baran jest to instruktor tańca, posiadający dyplom Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tancerz Polskiego Towarzystwa Tanecznego (WDC) oraz International Dance Organization. Jego pasja, jaką niewątpliwie jest taniec, trwa od blisko 20 lat. Swoją przygodę rozpoczął w Kielcach od sportowego tańca towarzyskiego. Posiada klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę A w tańcach standardowych. Wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje tańca. Jest półfinalistą Mistrzostw Polski Południowej w tańcach latynoamerykańskich. Od kilku lat pasjonuje się również tańcami karaibskimi takimi jak bachata, salsa, merengue. Na swoim koncie posiada m.in.
- tytuł Mistrza Świata Latino Show formacji
- tytuł Vice-Mistrza Polski w Bachacie w parach
- 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w salsie w parach
- 4 miejsce w Pucharze Świata Latino Show formacji tanecznych
- 7 miejsce w Mistrzostwach Europy w Latino Show duetów tanecznych

Marcin Starzyński, dyplomowany instruktor tańca, założyciel Akademii Tańca Esens. Posiada klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę A w tańcach standardowych.
Marcin przez kilka lat szkolił się za granicą. Podczas pobytu w Niemczech tańczył w prestiżowym klubie Nova Giesen, w którym współpracował z wieloma trenerami oraz najlepszymi tancerzami świata.
Na zajęciach Marcin zawsze dba o pozytywną i energetyczną atmosferę, jest jednak trenerem wymagającym, który dużą wagę przykłada do techniki wykonywanych figur. Możecie być pewni, że po zajęciach z nim wyjdziecie z dużą ilością wiedzy i umiejętności!

Link do zapisów

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!