Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509 pn-pt 10-21, (Robotnicza)
+ 48 504 903 962pn-pt 10-21(Gajowicka)
+ 48 504 903 871pn-pt 10-21(Bielany)

 

 

Półlkolonie Wrocław Bielany Wrocławskie

Taneczne Półkolonie - ostatnie dni zapisów

Zobacz szczegółową ofertę PÓŁKOLONII >>

Wakacje to czas na odpoczynek, odkrywanie wyjątkowych miejsc, ale i czas na wiele aktywności, które dają radość - jedną z nich niewątpliwie jest taniec. Poprzez taniec poznajemy swoje ciało, uczymy się budować relacje, ale i przełamujemy swoje bariery zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Warto już od najmłodszych lat kształtować swój charakter! Dlatego każdego, kto jest zainteresowany tanecznym rozwojem swojego dziecka - zachęcamy do zapisów na Taneczne Półkolonie w Akademii Tańca Esens. Czego nauczy się dziecko podczas tegorocznych półkolonii?

Każdy z turnusów będzie miał swoją misję - cel, którego osiągnięcie będzie dla instruktora nie lada satysfakcją :) Najważniejszym założeniem dla naszych nauczycieli tańca jest, aby każdy z uczestników półkolonii poznał odrębne style taneczne, co pozwoli na maksymalny rozwój ruchowy każdego dziecka. Nieodzowną częścią tańca jest muzyka, zatem, jeśli dziecko poznaje wiele stylów tanecznych, staje się również otwarte na różnorodne utwory muzyczne, co ma zbawienny wpływ na wyczucie rytmu.

Oprócz zajęć tanecznych podczas Tanecznych Półkolonii będzie organizowane m.in wyjście do kina, mini disco, kręgle oraz turniej piłkarzyków! Zatem kolejnym celem Tanecznych Półkolonii jest nauczenie dzieci pracy w grupie, zdrowej rywalizacji i ciągłego motywowania się do pokonywania kolejnych celów.

Podczas Półkolonii zapewniamy także wyżywienie tj. śniadanie oraz obiad.
Posiłki będą w 100% zdrowe. Ma to dla nas ogromne znaczenie, ponieważ chcemy zwrócić dzieciom szczególną uwagę na fakt jak ogromną rolę w prawidłowym rozwoju pełni dobrze zbilansowana dieta.

Tydzień Tanecznych Półkolonii ma przede wszystkim zaszczepić wśród uczestników miłość do tańca. Dzieci po zakończonym turnusie będą mogły dzielić się podstawową wiedzę na temat poznanych tańców, będą chętnie współpracowały w grupie i wyznaczały sobie cele.

Zobacz szczegółową ofertę PÓŁKOLONII >>

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!