Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

 

WARSZTATY Z MATEUSZEM SOBECKO

UWAGA! Zmiana terminu warsztatów. Przepraszamy za utrudnienia.

Już w sobotę 16 czerwca  w Akademii Tańca Esens w filii Bielany odbędą się wyjątkowe warsztaty z Mateuszem Sobecko – zwycięzcą VIII edycji programu „You Can Dance”! Zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych – 7-12 lat oraz 13+. Na lekcję z mistrzem można zapisywać się w Punktach Obsługi Klienta oraz przez internet za pośrednictwem linku poniżej:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Liczba miejsc ograniczona! Pierwszeństwo będą miały osoby, które opłacą całość za zajęcia.

Mateusz Sobecko to tancerz, instruktor, choreograf ze Śląska. Swoje zamiłowanie do tańca odkrył 7 lat temu. Pierwsze kroki stawiał w różnego rodzaju formacjach i na warsztatach, co miało ogromny wpływ na zmianę dotychczasowego stylu życia. Taniec stał się jego inspiracją i nadzieją na lepsze jutro. Jest człowiekiem ambitnym, a jego zapał i chęci do doskonalenia techniki zapewniły mu uczestnictwo w zawodach i mistrzostwach dużego formatu. Czynnie bierze udział w warsztatch i projektach tanecznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych choreografów, gdzie sam może rozwijać swoją pasję i czerpać inspirację od najlepszych. Dwa lata z rzędu szkolił się w Los Angeles pod okiem znakomitych choreografów oraz w Nowym Jorku na 3 miesięcznym stypendium w Broadway Dance Center.

Do jego sukcesów zaliczyć można:
- zwycięstwo w 8. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!"
- prowadzenie programu tanecznego „You Can... Shake!"
- stworzenie choreografii dla duetu w 9. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!"
- stworzenie choreografii w 6. edycji programu „Top Model"
- wielokrotny udział w programach emitowanych przez telewizję TVN jako gość specjalny odcinka m.in. „DDTVN, Projekt Plaża"
- udział w reklamach telewizyjnych i internetowych np. spoty reklamowe dla Samsung Polska
- udział w tanecznym spektaklu teatralnym „Freedom"
- udział przy realizacji takich projektów i programów jak: „Jaka to melodia", „Sabat Czarownic", „Mikołajkowa Muzodajnia Gwiazd", „Board Game Tour", Carnival w Nowym Jorku jak i wielu innych eventach oraz pokazach tanecznych na terenie całej Polski.

Nie ma określonego stylu, lecz jego choreografie wprowadzają w inną rzeczywistość: wyjątkowy świat tańca, gdzie każdy może odnaleźć siebie, przełamując wszelkie bariery. Na swoich zajęciach wydobywa z ludzi jak najwięcej energii, jednocześnie ucząc ucieleśniania swoich emocji. Oferuje swoją wizję choreografii jednak stawia również na wyjście z własną inicjatywą przekazu.

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!