Aktualności na stronie głównej

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

 Maj miesiącem zakochanych!

Zapraszamy na zajęcia z Wedding Dance wszystkich, którzy już niedługo powiedzą sobie sakramentalne “tak”! Wiemy jak bardzo stresujące potrafi być przygotowanie wesela, a tym bardziej ile energii trzeba włożyć w naukę pierwszego tańca, który jest jedną z najważniejszych atrakcji całej imprezy. W naszej Akademii sprawimy, że nauka pierwszego tańca stanie się wspaniałą przygodą!

Kursy Wedding Dance polegają na nauce choreografii, którą uczestnicy będą mogli wykorzystać na swoim ślubie. Cały układ taneczny bazuje na krokach walca angielskiego oraz wiedeńskiego, więc przy okazji uczestnicy poznają także podstawy tych dwóch, wspaniałych i dostojnych tańców. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają wiele tanecznych osiągnięć i sprawią, że choreografia będzie na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że te zajęcia to nie tylko wiele ćwiczeń ale także dobra zabawa i świetna atmosfera, którą wprowadzają nasi tancerze : Volodymyr Kudlyuk, Mateusz Dorot, Mateusz Magierowicz, Andżelika Tymiak i Michał Baran.

Do wyboru macie kursy odbywające się na naszych trzech lokalizacjach: Gajowicka 177, Robotnicza 70J, a także w naszej nowej filii w Alei Bielany. Na pewno, z naszej bogatej oferty, wybierzecie termin oraz miejsce, które najbardziej Wam odpowiada. Wszystkich posiadaczy karty Multisport zapraszamy na zajęcia przy Gajowickiej i Robotniczej, bo właśnie w tych dwóch placówkach jest ona akceptowana. Zachęcamy także do udziału w kursach w Alei Bielany, tylko tam poczujecie się jak w najlepszych nowojorskich szkołach tańca, biorąc udział w zajęciach prowadzonych na sali Brooklyn lub Manhattan!

Wszystkie dostępne terminy oraz więcej informacji na temat zajęć znajdziecie w linku poniżej:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!