Aktualności na stronie głównej

Szkoła Tańca Wrocław

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akademia Tańca Esens zaprasza w listopadzie na kursy, które każdego wprowadzą w lepszy nastrój. Porzuć koce i wygodne fotele, zabierz znajomych i wybierz się na jeden z naszych kursów.

Szczególnie polecamy ZOUK, LATINO SOLO I POLE DANCE! Daj sobie szansę na zmianę jeszcze w tym roku i zakochaj się w tańcu!

Zouk to taniec, który na pewno rozbudzi Waszą wyobraźnię. Połączenie zmysłowych ruchów i intymności, która towarzyszy partnerom w każdym takcie muzyki. Jest to piękna forma ruchu, którą warto poznać! Warto przełamać swoje bariery i spróbować sił w czymś, co na co dzień może wydawać się nam obce, wystarczy kilka zajęć, byście zdali sobie sprawę z tego jak pięknym tańcem jest Zouk. Waszym mentorem będzie jeden z naszych instruktorów - Marti, którego choreografię możecie podziwiać na wielu zawodach o charakterze krajowym i międzynarodowym. Banalne przysłowie, że tańczyć każdy może, sprawdza się w stu procentach i Marti Was o tym przekona, wystaczy tylko uwierzyć w siebie i postawić pierwszy krok… w tym wypadku, zapisać się na kurs, który rozpocznie się 29 listopada o godzinie 19:00 przy ulicy Robotniczej 70J.

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Latino Solo Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy chcą się nauczyć tańców latynoamerykańskich, ale nie mają partnera. Jest to mieszanka wszystkich gorących stylów tańców latynoamerykańskich, tj. ch-cha, samba, rumba, jive. Każdy z kursantów pozna podstawowe kroki tych tańców, dzięki czemu  będzie mógł zabłysnąć na zbliżających się imprezach. Zajęcia dedykowane są  również osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, ponieważ są prowadzone od poziomu podstawowego. Kurs prowadzi młody, ale doświadczony i utalentowany instruktor Akademii Tańca Esens  - Mateusz Dorot, który każdemu pomoże opanować do perfekcji podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich. Startujemy już 22.11 o godz. 17.00 przy ul Gajowickiej, więc nie może Ciebie zabraknąć!

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Kolejna propozycja na jesienną chandrę to POLE DANCE. Świetna propozycja dla każdego, kto chce połączyć taniec z akrobatyką i fitnessem. Kurs jest świetną alternatywą dla nudnych zajęć sportowych. Zainteresują one każdego, kto lubi wyzwania. Dzięki niemu zdobędziesz większą pewność siebie, wymodelujesz sylwetkę i poprawisz swoją koordynację. Same plusy, co nie? Startujemy we wtorek 21.11 o godz. 21.15 przy ul Gajowickiej.

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Zapraszamy też na inne nasze kursy:

http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php

Czekamy na Was!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!