Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Jeśli planujesz w przyszłości lub jesteś w trakcie przygotowań do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu, trafiłeś na naszą stronę i właśnie czytasz ten artykuł, oznacza to, że potrzebujesz lekcji pierwszego tańca.

Zajęcia indywidualne, które przygotowują pary do ich pierwszego tańca polegają na spotkaniach z instruktorem w trybie 60 lub 45 minutowym, gdzie instruktor układa i uczy choreografii do wybranej przez Państwa muzyki. Jeżeli nie macie wybranej piosenki, nic nie szkodzi, z tym też jesteśmy w stanie pomóc. Te zajęcia polegają na nauce choreografii złożonej z kroków walca wiedeńskiego lub angielskiego. Na początek proponujemy zapoznać się z cennikiem zajęć, aby wybrać pakiet, który najbardziej będzie Wam odpowiadał, trzeba pamiętać, że podana kwota jest ceną za jedne zajęcia dla pary przez godzinę lub 45 minut.

Gdy już wybraliście ilość godzin, możecie napisać do Nas maila na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w którym podacie swoje dane osobowe wraz z numerem telefonu, wybranym pakietem i lokalizacją, w której wolicie mieć prowadzone zajęcia ( Gajowcicka lub Robotnicza), jeżeli macie godziny, w których preferujecie, by odbywały się lekcje, także możecie je tam umieścić. Te wszystkie informacje możecie także przedstawić nam telefonicznie pod numerem : 717230720 w godz. od 16:00 do 20:00. 

Bardzo często pytacie nas czym różnią się kurs wedding dance i lekcje pierwszego tańca. Różnica jest istotna. Podczas kursu grupowego, wszystkie pary uczone są identycznego układu i jest to najczęściej walc angielski. Oczywiście nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć i wymyślona przez nich choreografia z pewnością zachwyci gości. Ale co w przypadku, jeśli nasza wizja pierwszego tańca delikatnie odbiega od sztywnych norm lub umiejętności taneczne jednego z narzeczonych nie są zbyt imponujące i oferowany kurs to stanowczo za mało? Wybieramy się na lekcje indywidualne. W przypadku takich zajęć macie Państwo większą dowolność. Dobrany według Waszych prefernecji instruktor ułoży pierwszy taniec pod muzykę przez was wybraną. Na takich zajęciach jesteśmy w stanie stworzyć choreografię jaką sobie wymarzycie - salsa, bachata a może discofox? Popularny ostatnio jive, rock n roll - wszystko jest możliwe;)

Aktualny cenik lekcji indywidualnych znajdziecie TUTAJ! 

Grafik kursów Wedding Dance TUTAJ!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!