Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

Już w drugi weekend sierpnia będziemy gościć Sławka Wienckiewicza, który poprowadzi dla Was warsztaty razem z Klarą Kupińską. 6 godzin zajęć Kizomby, 6 godzin Bachaty i 2 godziny Zouka, dla osób, które tańczą przynajmniej 3 miesiące.  To na pewno będzie udany weekend. 

 

 

 

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WARSZTATY1

GRUPY 5 OSOBOWE 10 ZŁ ZNIŻKI od osoby!!!

Płatność w Punkcie Obsługi Klienta AT.Esens lub przelewem na konto:

50 1020 5558 1111 1698 6250 5995

W tytule przelewu prosimy wpisać Kizomba.

INSTRUKTORZY:

 

slawekSławek swoją przygodę z tańcem rozpoczynał od Salsy a ponieważ był bardzo zdeterminowany by się jej nauczyć (przez pierwsze pół roku skutecznie gubił rytm i kroki ;P) to już po roku dostał szanse poprowadzenia regularnych zajęć Szkole Tańca ActivDance w Dąbrowie Górniczej i tak to się zaczęło (po 6 miesiącach prowadził zajęcia w każdy dzień tygodnia). W międzyczasie odkrył Bachate i Kizombe które z racji swej zmysłowości przypadły mu do gustu jeszcze bardziej. Jako pierwszy rozpoczął Kizombowe regularne zajęcia na Śląsku i po dziś dzień promuję miłość do Angolskiego tańca również w Krakowie. Zawsze kierował się zasadą by uczyć się od najlepszych dlatego wybrał sobie wzory na których bazował i uczył się od nich na wszelakich warsztatach i festiwalach. Minął kolejny rok i tych samych instruktorów których podziwiał zaczął spotykać i otrzymywać od nich gratulacje już „od kuchni” w garderobach festiwalowych na których czy to dawał pokazy czy prowadził zajęcia (Warszawski Festiwal Salsy, Warsaw Kizomba Festiwal, Fire Festival In Minsk, On The Wave Bachata and Kizomba Festiwal In Riga, Toma Toma Festiwal In Bratisława, Kizomba Weekend whit Kwenda Lima In Oslo i wiele innych). Jego bogate doświadczenie instruktorskie pozwoliło mu wykształcić swój własny styl prowadzenia zajęć gdzie poprzez zabawę pomaga stworzyć solidne fundamenty w tańcu które z czasem pozwalają na wyrażanie siebie i poczucie komfortu na parkiecie tanecznym. Ku zaskoczeniu wszystkich jego największy wzór do naśladowania Albir Rojas, w czasie Warszawskiego Bachaturo zaczął na forum polecać Sławka zajęcia i doceniać prace którą poświęca Kizombie. W kolejnym roku spełnił swoje marzenie i asystował Sarze Lopez w prowadzeniu zajęć. Korke i Judith czyli najbardziej podziwiana przez Sławka para Bachatowa poleciła światu jego instruktorskie umiejętności. Tym samym został doceniony i polecony przez tych których najbardziej podziwiał. Jednak dopiero po zaadaptowaniu mądrości którą usłyszał od Oliviera Pinedy (7 krotny mistrz świata w Salsie) zrozumiał że prawdziwa magia i najgłębsze połączenie w tańcu osiąga się na 3 poziomach. Dzieję się to wtedy gdy nie tylko w sferze fizycznej, czyli kroki i rytm się zgadzają, ale gdy ciało i dusza tańczących połączą się na poziomach emocjonalnych i muzycznych. Jego wykształcenie psychologiczne ułatwia mu zabranie swoich podopiecznych świat gdzie najistotniejsza jest uwaga i kontakt na siebie nawzajem, połączenie z muzyką i emocjami które wywołują. Figurki i kroki są ważne, dopiero jednak połączenie na 3 poziomach pozwala poczuć magie tańca i absolutna radość. To właśnie przekazuje z ogromna radością na swoich zajęciach całą swoją duszą i sercem i ciałem.

Klara KupinskaKlara studentka kierunku: Pedagogika o specjalności: Edukacja przedszkolna i Wczesnoszkolna. Tańczy od dziecka ale to w 2005 roku poznała Flamenco i zatraciła się zupełnie. Pod okiem p. Agnieszki w zespole "Vengo" doskonaliła umiejętności i licznie występowała. Następnie pojawił się Taniec Brzucha który pokazał kolejne możliwości w sferze tanecznej, kolejna była Salsa, Bachata a już zaraz za nią 10 Tańców Towarzyskich, w których obecnie ciągle się uczy i doskonali. Bierze udział w licznych warsztatach i kursach tańca między innymi: flamenco, taniec brzucha, salsa, bachata, taniec towarzyski, tango argentino, lindy hop, taniec nowoczesny, zumba. Od 2008 roku prowadzi zajęcia w Szkole Tańca "CARMEN " w Lubinie. Od października 2010 prowadzi zajęcia taneczne z najmłodszymi w przedszkolach. W czerwcu 2011 roku zdobyła uprawnienia i tytuł instruktora tańca. We wrześniu 2011 i wrześniu 2012 roku instruktor tańca na Ogólnopolskim obozie adaptacyjnym - Campus Akademicki w Międzyzdrojach. Od września 2012 roku instruktor tańca w Akademii Tańca " ESENS. Od listopada 2012 licencjonowany instruktor ZUMBA FITNESS należący do ZIN. Stara się zarazić magią tańca najlepiej jak potrafi, jej motto brzmi: "Gdy tańczę wiem, że wolno mi wszystko!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!