Oferta dodatkowa

Start :: Tańce w parze (zapisy parami) :: Tańce latynoamerykańskie
Tańce latynoamerykańskie

Fotolia_4834565_XSTańce latynoamerykańskie są rozpowszechnione w Polsce głównie za sprawą programu ?Taniec z gwiazdami?, jak również turniejów tańca towarzyskiego. Każdy z tańców latynoamerykańskich ma swój charakter, jest niepowtarzalny, a zarazem stanowi dopełnienie kolejnego. Samba jest dynamiczna, rytmiczna; cza-cza ? zawadiacka, flirciarska; rumba ? erotyczna, spontaniczna; jive ? skoczny, szpanerski? Po ukończeniu naszego kursu, każdy z uczestników będzie mógł powiedzieć, że zna tańce latynoamerykańskie i będzie w stanie wymienić figury rozpoznawalne na całym świecie.

 

Na poziomie początkującym (P1) zajęcia nastawione są na czerpanie maksymalnej przyjemności z aktywności ruchowej. Trener skupia się na przekazaniu podstaw w takiej formie, aby wszyscy czuli, że taniec ? oprócz bycia sztuką ? jest przede wszystkim przyjemnością. Dla niektórych jest to wystarczająca dawka tańca. Dla innych ? początek przygody tanecznej.

 

Na kolejnych, bardziej zaawansowanych poziomach ? P2 i P3 ? pary będą uczyć się coraz bardziej skomplikowanych układów i figur.

Na zajęcia należy zapisać się wraz z partnerem/partnerką.PNWTŚRCZPTSO
  
20:00- 21:00new
Tańce latynoamerykańskie
TT1148
Pawel Swiackiewicz
start:
23 lipca 2014

Robotnicza70j
Dopisz się
   

 

Partnerzy

Prawink

Taneczny blog!!!

Reklama

Video

esens dance studio trailer - project 2009

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 186 gości 

Szukaj

statystyka
Site powered by REMI-COM