Jazz Choreo

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta

pn-pt 8:00-22:00,sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

Jazz Choreo

Plan tworzonych grup:


PN
 
WT
17:30- 18:30new
Jazz Choreo
BkSO7

start:
13 marca 2018

Bielany
Zapisz się
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum 10 zapisanych osób.


Jazz Choreo są to zajęcia podczas których instruktorka stworzy specjalnie dla Was jazzowe choreografie i pokaże podstawy tego popularnegotańca współczesnego. Jazz jest stylem, który daje każdemu wielki wachlarz możliwości i na pewno każdy odnajdzie w nim coś dla siebie, ponieważ ten taniec łączy w sobie wiele innych stylów tanecznych, tj. taniec akrobatyczny, taniec modern oraz balet. Ten typ tańca charakteryzuje się izolacją, tzn. można nauczyć się jak poruszać z osobna każdą częścią swojego ciala. Zatem jest to taniec, który daje nie tylko wiele radości i satysfakcji, ale przede wszystkim uczy pracy nad sobą. Zatem tego typu kurs jest dedykowany przede wszystkim młodzieży!

Zapraszamy serdecznie na te zajęcia, które pomogą oderwać choć na chwilę od przykrych obowiązków, a dodatkowo pomogą w budowaniu świadomości własnego ciała.


Plan trwających grup:


PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


 UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka