Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

Martyna Rak Jazz Wrocław

 

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Martyna swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 14 lat gdy dołączyła do Częstochowskiego Teatru Tańca, w którym wystąpiła aż w 6 spektaklach. Od 2014 roku jest także instruktorem tańca jazzowego, do jej zakresu zainteresowań należą także : taniec współczesny oraz improwizacja. W ciągu ostatniego roku odbyła również studia o kierunku tancerz-choreograf na Akademii Humanistyczno-ekonomicznej w Łodzi, tam tańczyła też w grupie Agnieszki Cygan. Występowała także na deskach teatru Arlekin, brała także udział w wielu komercyjnych projektach, do których zalicza się między innym performens na gali Miss Ziemi Łódzkiej. Jej wielkim sukcesem jest zdobycie w 2016 roku, drugiego miejsca w konkursie Łódź Miastem Talentów, w kategorii Taniec. Obecnie studiuje architekturę na Politechnice Wrocławskiej, jednak zawsze znajdzie czas na treningi i dalsze doskonalenie swoich umiejętności w tańcu klasycznym, jazzowym i współczesnym. O jej umiejętnościach najlepiej przekonacie się na zajęciach w Naszej Akademii, zapraszamy.


Martyna Rak Jazz Wrocław

Martyna Rak Jazz Wrocław3


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka