Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

AKTYWNY MAJ W ESENS


Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety! Będziemy Was rozpieszczać i otulać tańcem! Brzmi zachęcająco? Zatem dajcie się porwać w taneczną podróż, a na pewno nie pożałujecie. Czeka na Was wiele nowości m.in kurs Bachaty, Tańca Towarzyskiego czy Pole Dance. A każda z naszych trzech lokalizacji (przy ul Gajowickiej 177, Robotniczej 70j oraz w Alei Bielany) w maju oferuje specjalne kursy dla par przygotowujących się do ślubu - czyli kurs Wedding Dance, gdzie nauczycie się wyjątkowego pierwszego tańca, którym bez wątpienia oczarujecie wszystkich gości. Na co zatem możecie liczyć w ESENS już w maju ? Szczegóły poniżej!
    
Klimat za oknem jest już bardzo wakacyjny, dlatego w ESENS na parkietach będzie oczywiście królować Bachata! Sensualny taniec, który jest doskonałą propozycją dla każdego, kto chciałby pochwalić się nietuzinkowymi umiejętnościami tanecznymi. Świetna alternatywa dla wielu innych aktywności fizycznych, ponieważ podczas kursu nauczysz się nie tylko podstawowych kroków tego tańca, ale i przede wszystkim będziesz pracować nad swoją sylwetką! A skoro o sylwetce mowa i o zbliżających się wakacjach, nie sposób nie wspomnieć o naszym kursie Fitness Latino, który jest dedykowany osobom, uwielbiającym tańce latynoamerykańskie oraz wszelakie formy Fitness! Takie połączenie tańca i wysiłku cardio daje zadowalające efekty, a przede wszystkim wiele endorfin!

Dla pasjonatów tańców standardowych i latynoamerykańskich polecamy kurs, który pozwoli rozwinąć umiejętności taneczne w zakresie tych dwóch rodzajów tanecznych, czyli Hobby Taniec Towarzyski. Ta forma kursu polecana jest przede wszystkim każdemu, kto chce nauczyć się tańczyć i swobodnie czuć się na parkiecie. Kurs ten daje świetne podstawy taneczne,a przede wszystkim każdemu z kursantów daje duże możliwości rozwoju. Zapisując się na zajęcia z partnerem macie szansę wspólnie pracować nad swoją koordynacją ruchową, a co najważniejsze spędzacie aktywnie razem czas.

Dla miłośników gimanstyki i treningu cardio proponujemy kurs Pole Dane. Ćwiczenia na drążku pionowym pozwalają na ogólny rozwój Twojego ciała, przede wszystkim  bardzo dobrze wpływają na wytrzymałość organizmu, co jest cenne w przypadku osób dbających o swoje zdrowie i sylwetkę.
         
Propozycją dla naszych młodszych kursantów w wieku od 7-12 jest kurs Hip-Hop, który łączy w sobie wiele technik tańca;  hip-hopu, breakdance czy house. Kurs dla dzieci w tym wieku ma przede wszystkim za zadanie rozwinąć gibkość i koordynację ruchową. Najważniejsze jest jednak to, aby rozbudzić w małych uczestnikach miłość do aktywności fizycznej, a przede wszystkim do tańca!

Szczególnym kursem, który będzie odbywać się przy każdej z naszych lokalizacji, jest Wedding Dance, czyli kurs nauki Pierwszego Tańca. Podczas kursu pary nauczą się jednego z dwóch tańców: walca angielskiego lub wiedeńskiego. Instruktor tworzy wyjątkową choreografię, która ma być efektowna i olśniewająca. Jest to doskonała propozycja dla par, które nie mają pomysłu na stworzenie swojej choreografii, a chcą zachwycić gości weselnych.

Taniec to nie tylko rozwój ciała, ale i ducha - dlatego zapraszamy na kursy wszystkich, którzy chcą postawić na swój rozwój  i poznać wiele tajników styli tanecznych, a przede wszystkim aktywnie spędzić czas!

Link do zapisów :

http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=bktt13,bkts1,bktt2,gktt163,gktt158,gktt160,gkdm45,rktt137,rktt142,rkso39&filtrWszystkie=0&idPlan=20

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka