Aktualności na stronie głównej

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720
pn-pt 16:00-21:00, sob.10:00-18:00 (POK)
+ 48 515 207 509
pn-pt 10:00-21:00, sob-ndz-10:00-18:00 (Biuro)

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Naucz się pięknie ruszać na warsztatach prowadzonych w Akademii Tańca Esens! Już niedługo, bo 14 kwietnia w naszej placówce przy ulicy Robotniczej 70J odbędą się warsztaty taneczne, na których poznacie takie tańce jak: Pole Dance, Latino Solo, Bachatę czy Salsę! Przygotowaliśmy też coś dla najmłodszych! Pociechy będziecie mogli zapisać na warsztaty z Akademii Tanecznej oraz Kids Pole Dance!

Zajęcia odbędą się w sobotę, na dobry początek o godzinie 11:00 przygotowaliśmy dla Was Stretching, czyli rozciąganie, które przyda się Wam w dalszej części zabawy! W tym samym czasie na drugiej sali odbywać się będą zajęcia dla dzieci z Akademii Tanecznej, czyli kursu, na którym najmłodsi poznają różne style taneczne, by wybrać to co im podoba się najbardziej!

Kolejną propozycją dla wszystkich zainteresowanych są zajęcia z Latino Solo odbywać będą się od 12:00! To tam nauczycie się różnych tańców latynoamerykańskich, a co najlepsze nie potrzeba Wam do tego partnera! Nic tylko korzystać… W tej samej godzinie odbywać będą się warsztaty z Kids Pole Dance, które prowadzić będzie nasz niezawodny instruktor Volodymyr Kudlyuk, którego dzieci uwielbiają więc i Wasza pociecha na pewno go polubi! Od godziny 13:15 rozpoczną się dwugodzinne warsztaty z Bachaty, które wprowadzą Was w gorący nastrój i poczujecie się jakbyście spędzali wakacje na karaibskiej plaży. W międzyczasie Ci, którzy nie przepadają za latynoskimi klimatami będą mogli skorzystać z kursu Pole Dance i spróbować swoich sił na rurze. Uwierzcie nam na słowo, że na pewno zakochacie się w tym sporcie tak samo mocno jak nasz instruktor!

Kolejną przygotowaną przez nas atrakcją jest nauka Discofoxa w parach! Kurs tańca, który przydatny jak na każdych imprezach i potańcówkach, od dyskotek po wesela! Nie pożałujecie tego, bo umiejętność tańczenia Discofoxa przyda się Wam na pewno! Ten blok warsztatowy rozpocznie się o godzinie 14:15 i trwać będzie dwie godziny! Natomiast o 15:15 będziecie mogli rozpocząć taneczne szaleństwo w rytmach Salsy! Dla wszystkich, którym w sercu gra latynoamerykańska muzyka przygotowaliśmy specjalny, trwający dwie godziny, kurs Salsy. Przyprowadźcie swojego partnera lub partnerkę i zaprezentujecie na co Was stać! Te warsztaty to idealny sposób na spędzenie aktywnej soboty, zamiast siedzieć przed telewizorem możecie naprawdę dobrze się bawić i trochę rozruszać ciała na wiosnę, która przecież już puka nam do okien! Przyprowadźcie ze sobą przyjaciół i razem spędźcie aktywnie czas!

Cennik:

1. Godzina zajęć = 20 zł

2. Dwie godziny zajęć (salsa,bachata,discofox) = 40 zł

3. Kids Pole Dance, Pole Dance = 30 zł

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 
ND
 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka